Ponúkame Vám

Predávame nové snehové radlice továrenskej výroby v hrúbkach plechu 8mm alebo 6mm. Radlice z 8mm plechu sú vystužené s reflexnými prvkami vhodné do ťažkých podmienok a sú schválené na používanie po všetkých cestných komunikáciách. Radlice zvárajú zvárači so štátnymi skúškami a mnohoročnými skúsenosťami. Materiál na výrobu radlíc pochádza zo Slovenska alebo Čiech, okrem kvalitnej gumy na britoch, ktoré sa  nakupujú z Nemecka, kvôli väčšej životnosti a odolnosti materiálu na oter.

Nový typ radlice je určený pre zimnú údržbu ciest a spevnených plôch. Slúži k odstraňovaniu čerstvo napadnutého snehu a snehovej kaše do výšky 30 cm. V lete je možné ju použiť k zahrňovaniu priekopu a zhrňovaniu zeminy a štrku. Montuje sa jednoduchým spôsobom na trojbodový záves traktora. Oceľový brit radlice je vymeniteľný a je možné ho nahradiť aj britom gumovým. S ohľadom na povrch zhrňovanej plochy je treba použiť oceľový alebo gumený brit. Oceľové brity majú univerzálne použitie, gumený brit sa doporučuje použiť na plochách s vyčnievajúcimi prekážkami, ako sú kanály, nerovný dláždený povrch, zámková dlažba, mačacie hlavy a pod.

Odstavenie radlice sa prevádza na rovnej a spevnenej ploche  pomocou opornej nohy.

 

Ďalej vám ponúkame rozmetadlá  na zimný posyp soľou alebo jemnou drťou v rôznych veľkostiach a od viacerých výrobcov v prijateľne dostupných cenách.

Na záver vám všetkým prajeme, aby snehová nádielka nestopla vaše plány.